7 tipů, jak vybalancovat vánoční přejezené pupky

Neslibuju zázraky na počkání ani nemožné do tří dnů, ale třeba vás inspiruju 🤸‍♀️

 • PŘEMÝŠLEJTE NAD JÍDLEM
  Vím, vánoční cukroví je prostě jen jednou v roce a taky fakt miluju vanikové rohlíčky, ale dejte si dva nebo tři. Stejně tak nepotřebujete jako přílohu půl kila bramborového salátu s majonézou, ale přilohy si nakombinujte. Dejte si malou porci salátu, přidejte k tomu zeleninu a je to.

 

Na druhou stranu, chápu, že vánoční čas se vymyká úplně všemu, i já si hodlám trochu dopřát 🙈 Takže pokud máte sladkou úchylku stejně jako já, mrkněte na pár tipů,
kterými se řídíme u nás doma, abyste se i po svátcích vešli do svých oblíbených kalhot 👍

 

 • ZAŘAĎTE EXTRA AKTIVITU
  I když si půjdete během volna třeba dvakrát týdně zacvičit, jak jste zvyklí, zkuste se hecnout ještě alespoň jednou. Vaše tělo je totiž na pravidelnou zátěž zvyklé, ale není moc zvyklé na extra dávku vánočního cukroví a bramborového salátu.
 • DEJTE SI MOTIVAČNÍ TABULKU NA LEDNICI
  Nalpte si motivační taublku na lednici a zapisujte si denní aktivitu. I když se to zdá jako prkotina, takový kousek papíru, který máte na očích, může dělat divy!

 

Vánoční motivační tabulku si můžete stáhnout TŘEBA TADY 👍 Já už mám svoji připravenou a uvidím, na jaké výkony
se na konci svého kalendáře dostanu 💪

 

 • CHOĎTE PĚŠKY NA NÁVŠTĚVY
  Návštěvy jsou nedílnou součástí nadcházejícího volna, tak jich využijte ve svůj prospěch. Choďte na návštěvy pěšky (aspoň si můžete dát vaječňák), a pokud se opravdu potřebujete přiblížit autem, protože je fakt dálka, zaparkujte tak, abyste se i hezky prošli.
 • VYJDĚTE SI S CELOU PARTOU
  Velice populární jsou silvestrovské nebo novoroční výšlapy na kopce v okolí, ale proč zůstat u silvestra? Nejlepší jsou hurá akce s rodinou a partou, tak vezměte telefon a za pár minut můžete vyburcovat skvělou akci.
 • VĚNUJTE SE ZIMNÍM AKTIVITÁM
  Jo, předvánoční čas občas není moc pohodový, takže dostat se k oblíbeným zimním radovankám nemusí být jednoduché, tak využijte volné dny a odpočívejte pasivně s knížkou, u pohádek… pak ale nazujte brusle, hoďte lyže do auta a vyražte. Ten pocit, kdy se vám po dvacáté jízdě z kopce třesou únavou kolena, je k nezaplacení 🤩
 • ZACVIČTE SI DOMA
  Prostě se vám nechce do toho sychravého počasí? Chápu, klidně můžete zůstat v pohodlí domova a zacvičit si třeba při odpolední pohádce 😊

 

Nevíte co si doma zacvičit? MRKNĚTE SEM  a na speciální nášup pro bříško JUKNĚTE TADY. Jen nezapomeňte, že i u krátkého cvičení se dají udělat nepříjemné chyby, tak aby Vás nebolela záda, prolistujte si můj E-BOOK, ve kterém jsem shrnula právě to nejdůležitější!

Mějte se pohádkově ❤️ a pozor na přejezené pupky 🤦‍♀️

"Mojí vášní je pohyb. Jako lektorka Pilates s letitou zkušeností a máma dvou velmi živých dětí vím, že věci někdy nejdou, jak bychom si představovali. Naučím vás využít i minimum volného času ve váš prospěch tak, aby Vás cvičení bavilo a bylo pro Vás přínosem :)" Můj příběh, jak jsem se přes Zumbu dostala k Pilates, si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.