KLÍČ KE ZDRAVÝM ZÁDŮM

Během týdenního programu se dozvíte:

  • Jak napravit nepřesné držení těla, které vede k bolestem páteře
  • Jak protáhnout záda po náročném dni
  • Jak protáhnout krční páteř v kanceláři, autě i u kávy
  • Jak efektivně posilovat zádové svaly, aby se bolest stala jen ošklivou vzpomínkou
  • Jak rychle a efektivně uvolnit zápěstí a předloktí po celodenní práci
"Se třemi malými dětmi se řadím mezi ženy, které se o svá záda musí pravidelně starat, jinak se dost nepříjemně ozvou. Před pár dny se ke mně dostal Petřin kurz a já se do něj hned pustila. Je nabitý pozitivní energií, informacemi, praktickými tipy a párminutovými videi, na které je snadné najít si každý den chvilku. Na kurzu oceňuji drobnosti, které mohu každý den udělat jinak a především cvičení, ke kterým se mohu podle potřeby vracet."
Šárka Chapmanwww.klidnamama.cz

CO PROGRAMEM ZÍSKÁTE? 

videonávody

fotonávody

speciální dárek

motivační tabulku

motivační lístky

KDO JSEM?

Jsem certifikovaná instruktorka metody Pilates, celoživotní milovnice dobrého pohybu a nezdolná optimistka, protože věřím, že když budete opravdu chtít, přenesete hory ❤️

Jsem žena skvělého muže a máma úžasných dětí, které mi svým způsobem každý den šéfují a dávají smysl mému bytí 🙏

Jako letitá instruktorka často pracuji s bolestmi různých částí těla, nejčastěji zad... a za své desetileté působení jsem dokázala pomoci stovkám klientů ať už ve veřejných nebo individuálních lekcích. 

A byli to právě moji milí klienti, kteří mne inspirovali k tomu, abych vytvořila tento intenzivní program, kterým si můžete denně ulevit od bolesti zad, záda posílit a bolesti tak postupně eliminovat 👍😊

Vzhledem k tomu, že se chci o svoje tělo a záda pravidelně starat, ale nemám moc času, je pro mne program Petry jako dělaný. Opravdu oceňuji její jasný, stručný a profesionální návod. Ke cvičení se se zájmem přidala i naše tříletá dcera, takže děti nejsou na překážku a záda vám poděkují. Moc doporučuji, protože nezískáváte jen cvičení, ale i elán a chuť cvičit, kterou je Petra naplněná.
Monika Guillemin WeiglovaTvořivá mysl jako klíč ke štěstí
www.monikaweiglova.com

ZVLÁDNE PROGRAM OPRAVDU KAŽDÝ?

 

Program jsem připravila tak, aby pomohl opravdu každému, ať jste maminka na rodičovské dovolené, která zvedá děti nesčetněkrát denně nebo třeba řidič kamionu, který prosedí většinu dne v autě. 

❤️

Cviky ve videích vysvětluji a ukazuji, jak je správně provést, ale také jak by to vypadat nemělo.

❤️

Co vám ale neslibuji jsou zázraky na počkání, bolavá záda jsou velmi nepříjemná a často dlouho trvající záležitost, a proto chtějí vytrvalost a váš čas, který věnujete tomu, aby se z bolesti zad stala jen nepříjemná vzpomínka.

❤️

Pokud máte pochybnosti o vašem zdravotním stavu, vždy konzultujte s lékařem!

 

Milá Petro, moc děkuji za skvělý kurz. Tvoje energie je nakažlivá a člověk má hned pocit, že zvládne úplně všechno. :-)
Říká se, že v dnešní době trpí bolestmi zad až 80 % lidí. Myslím, že kdyby se všichni řídili tvými radami a občas si s tebou zacvičili, hned by to číslo bylo daleko nižší!:-) Kurz všem moc doporučuji, protože zjistíte, že zdánlivými maličkostmi můžete pro svá záda hodně udělat. A nebojte, časově to není náročné!:-)
Alena PalasováPilates a jóga s citem
www.alenapalasova.cz

A PROTOŽE SI VELMI PŘEJI, ABY SE PROGRAM DOSTAL OPRAVDU KE KAŽDÉMU Z VÁS, POŠLU VÁM JEJ
PRÁVĚ TEĎ ZA SYMBOLICKÝCH
 

 

290 Kč